Alpser Turizm Ltd. Şti. | Hakkımızda


İçinde bulundugumuz sektörde kalite ve iş güvenliginden ödün vermeden ekonomik ve pratik çözümlerle teknik ve ticari yenilikler ile müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmektir.
Kalite;Belirlenen şartlar altında ve belirlenen bir zaman süresi içinde istenilen fonksiyonları yerine getirebilme kabiliyetidir.
Kalite;Bir ürünün kullanım uygunluğunu belirleyen özelliklerinin tümüdür.
Kalite;Herhangi bir ürünün sınıfının özelliklerinin insan topluluklarının istek potansiyelini karşılayabilme derecesidir.
Kalite;Önceden tespit edilmiş olan spesifikasyonlara ya da standartlara göre üretim yapma olgusudur.


Alıcı tarafından aranılan belirli şartları en iyi karşılayan anlamında kullanılan "Kalite" kısaca "amaçlara uygunluk derecesi" olarak tanımlanabilmektedir.
İşte bu tanımlardan hareketle, kalite politikamız, istenileni istenilenden daha iyi şekilde, istenilenden daha kısa sürede, istenilenden daha iyi konumda yapabilmeye çalışmaktır.
İşten önce insandır felsefemiz ve bu nedenle “Önce Can Güvenliği”dir ilkemiz. İş güvenliği ile ilgili firmamız, iş güvenliği iç tüzüğüne uygun olarak çalışanlarının iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda eğitmeyi ve eğitimler doğrultusunda gerekli tedbirleri almayı bir sorumluluk olarak bilmektedir.